1. SKIP_MENU
  2. SKIP_CONTENT
  3. SKIP_FOOTER
  • آخرین بروزرسانی: یکشنبه 25 فوریه 2018. برابر با یکشنبه, 06 اسفند 1396

قاضی اعدام‏های 67 نامزد انتخابات ریاست جمهوری می‏شود؟

.

خبر خیلی کوتا بود مصطفی پور‏محمدی با با شعار بهبود مدیریت و ایجاد محصولات فرهنگی جذاب برای جوانان قصد دارد تا برای انتخابات ریاست جمهوری 1392 کاندیدا شود.
در مملکتی که هیچ چیز و هیچ کس سرجایش نباشد قاضی بیدادگاهای رژیم در سال 1367 میشود معاون برون مرزی وزارت اطلاعات علی فلاحیان و سپس در سیستم فاسد حکومتی ارتقاع درجه یافته و به وزارت کشور دولت مهر‏ورز احمدی‏نژاد منسوب میشود..پله‏های ترقی برای ایشان همواره مهیاست. حتی با وجود اختلاف با احمدی‏‏نژاد و برکناری در سال 1378 به ریاست سازمان بازرسی کل کشور منصوب شد.
البته ناگفته نماند جناب پور‏محمدی که از فرط عبادت به صورت شبانه روزی جای مُهر مکاران را بر پیشانی حک کرده! یکبار هم در اوایل بحث‏های انتخاباتی ریاست جمهوری در سال 1392 وارد شد و به یکباره توسط دیگران انصراف داده یا انصراف دانیده شد.
البته شاید این بار هم این شعارها و این وعده‏ها برای کسی که نه پشتوانه مردمی دارد و نه کارنامه روشنی باز هم توسط دست‏های پشت‏پرده پس گرفته شده (کما اینکه توسط سازمان بازرسی کل کشور این ادعا تکذیب شده) ولی در سرزمینی که جاهلان و جاعلان حکومت کنند هر احتمالی ممکن است به واقعیت بپیوندد, مگر نه اینکه محمود احمدی‏نژاد را از کیسه ولایت بیرون آورده به مردم غالب کردند؟
و کیست که نداند تنها شرط نامزدی در انتخابات ریاست جمهوری به دست آوردن نظر رهبر جمهوری اسلامی آقای خامنه‏ایی است.
حال در این ماراتن دلبری از رهبری! هر کسی قهارتر باشد برنده شده و مفتخر به کسب مقام ریاست جمهوری با طعم دست بوسی از رهبری میشود.
در حال حاضر هر طیفی به نوعی تنور انتخابات را گرم نگه میدارد یکی میشود همین حاج مصطفی خان پور‏محمدی, و با بی‏شرمی و بدون توجه به سوالات مردم راجع به اعدام‏های سال 67, در دیدار با طلاب حوزه علمیه حضرت ولیعصر(عج) بناب میفرماییند هر کس وارد این میدان می‏شود باید فضای کشور را تغییر دهد و من نیز اگر فضا ایجاب نماید حتما کاندیدای ریاست جمهوری می‏شوم, من سرباز ولایت هستم.
و یکی میشود طیف اصلاح‏طلبان که با بوی انتخابات ریاست جمهوری دوره دهم مست شده و با پشت کردن به ادعاهای خود و فراموش کردن موسوی و کروبی دوباره برای رهبری خوش رقصی میکنند و به هر قیمت سعی دارند خودی نشان داده و نام اصلاحات را بر این بر این رژیم اصلاح ناشدنی قرار دهند.
ولی اینبار به عقیده نگارنده این سطور رژیم در انتخابات دهم شکست سختی خواهد خورد, مردم نه تنها به جناح راست توجهی نخواهند کرد و به افرادی امثال پورمحمدی لاریجانی و شاید دکتر ولایتی طبیب حضور! رای نخواهند داد, بلکه در صورت حضور اصلاح‏طلبان آنها را هم تحریم خواهند کرد. چطور کسانی که به یاران خود پشت میکنند و از وضعیت و موضع آنها را در جهت رسیدن به قدرت چشم پوشی میکنند, چگونه میتوانند از حق پایمال شده ملت ایران در برابر حاکمیت دیکتاتور دفاع کنند؟
آری, قطار جمهوری‏اسلامی با سرعت هر چه تمام به انتهای قصه خود در تاریخ نزدیک شده و به شدت با دیوار سرگونی برخورد خواهد کرد.
حدیث نیک و بد ما نوشته خواهد شد
زمانه را قلمی و دفتری و دیوانی است.

برگه درخواست عضویت
ایمیل دبیرخانه حزب
این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

با ما همراه باشید

کتاب‌های علی‌اصغر حقدار

آخرین مقالات درج شده جدید

مشروطه ایرانی و گفتمان ملی…

22 بهمن و خیزش مردم ایران…

تلاش بیهوده حجاریان…

هفدهم ماه دی، روز زن در ایران…

بیانیه جبهه ایران‌گرایان در پشتیبانی از تظاهرات گسترده مردم در ایران…

مقالات دگراندیشان جدید

مشکل، مردم ایران نیستند؛ رژیم جانی‌شان است…

قیام ملی نقاب (نجات قیام ایران بزرگ)…

آیت‌الله مایک؛ آمریکاییِ مسلمان‌شده‌، رئیس جدید میز ایران سازمان سیا…

ایران را چرا باید دوست داشت؟…

در باغ وحش آخوندها!…

مقالات هم‌اندیشان جدید

بحثی در مقوله رفراندوم درخواستی و بیانیه پانزده اصلاح‌طلب پشیمان…

آیا هدف روسیه تبدیل ایران به یک «حکومت اقماری» است؟…

مارتین لوتر: مردی که به قرون‌وسطی فرمان ایست داد…

تشدید «جنگ سرد» در مناسبات آمریکا و ایران…

جشن مهرگان، تجدید پیمان با مهر و روشنایی…